• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
    • Vyzkoušejte také EduPage mobilní aplikaci, která je dostupná na zařízeních s operačním systémem Android a iOS. Dostávejte informace školy přímo do Vašeho mobilu.
        • Přátelský
        • We love our children
        • Zkušený
        • Professional teachers
        • Online služby
        • Sofisticated elearning
      • Vítejte

• v jazykové škole AGENTURY POZNÁNÍ, s.r.o.

• AGENTURA POZNÁNÍ, s.r.o. působí v oblasti výuky jazyků již od roku 2005. Od té doby prošly jazykovým vzděláváním v kurzech pro veřejnost a ve firemních kurzech stovky studentů, desítky studentů absolvovaly individuální kurzy.

AGENTURA POZNÁNÍ, s.r.o. byla založena v roce 2005 paní Mgr. Ivankou Kysovou jako jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky. Společnosti s ručením omezeným předcházela jazyková škola paní Kysové, kterou vedla jako fyzická osoba v 90. letech. Agentura se od počátku zaměřovala na výuku jazyků v širokém spektru – angličtinu, francouzštinu, ruštinu, němčinu.

Výuka jazyků je i dnes stěžejní činností agentury. Stále pořádáme jazykové kurzy pro veřejnost i pro firmy, oblíbená je individuální výuka.

V popředí našeho zájmu byl vždy spokojený klient, který je tou nejúčinnější reklamou.

Našim cílem je poskytovat špičkové jazykové vzdělání ve vstřícném a inspirativním prostředí.

• Nejnovější

zprávy

• Vánoční adventní kvíz

• 1. 12. 2023
      • - pobavte se a vyhrajte!

Každý pátek od 1. prosince zveřejníme na naší stránce jeden Vánoční kvíz, který vás zavede do světa vánočních tradic, filmů, jídel a mnoho dalšího!

Jak to funguje:

• Sledujte naši stránku každý pátek od 1. prosince.
        • Zodpovězte otázky kvízu a uveďte svůj e-mail.
        • Vaše odpovědi vás
      • Vánoční adventní kvíz : Číst více
      • Nově výuka italštiny!

• 5. 10. 2023
      • Chcete se naučit jeden z nejromantičtějších jazyků světa?

Získat dovednosti pro cestování po krásné Itálii a plnohodnotně komunikovat s místními?

Náš individuální kurz italštiny je právě pro vás!

Co můžete očekávat od našich kurzů:

- Zábavnou a interaktivní výuku, která vás pohltí a vtáhne do italského světa.

• Nově výuka italštiny!: Číst více
      • Kreslím, maluji, tvořím

• 21. 9. 2023
      • Nové výtvarné kurzy jsou tady!

Zveme vás na inspirativní výtvarnou výpravu plnou barev, tvořivosti a objevování.

Jestliže toužíte po vyjádření své kreativity a objevení vlastního uměleckého hlasu, toto je přesně pro vás.

Kurzy vás provedou základy kreslířských a malířských technik a umožní vám vytvořit umělecká díla, která budou zrcadlit vaši jedinečnou osobnost.

• Kreslím, maluji, tvořím: Číst více
      • JAZYKOVÉ KURZY 2023/2024

• 2. 8. 2023
      • PŘIJÍMÁNÍ PŘIHLÁŠEK OTEVŘENO!

Milí přátelé jazyků, máme pro vás skvělé zprávy!

Chystáme se na neuvěřitelné jazykové dobrodružství a právě teď otevíráme dveře našich jazykových kurzů pro všechny nadšence, kteří touží ovládnout cizí jazyk a rozšířit své obzory.

Co vás u nás čeká?

KVALIFIKOVANÍ lektoři:

• JAZYKOVÉ KURZY 2023/2024: Číst více
      • Mobilní uživatelé

• 17. 8. 2017
      • Vážení mobilní uživatelé,

Váš rozvrh si můžete zkontrolovat i na Vašem mobilním zařízení. Pokud máte iPad, iPhone nebo zařízení s OS Android, můžete si stáhnout nativní aplikaci pro Vaše zařízení.

Pro více informací klikněte zde.

• Mobilní uživatelé: Číst více