• Jazyková škola AGENTURY POZNÁNÍ, s.r.o. působí v Kopřivnici již od roku 2005. Za tu dobu prošli našimi kurzy již stovky spokojených klientů.

Zaměřujeme se na výuků jazyků v klasických skupinových kurzech, v individuálních kurzech a pořádáme také firemní jazykové vzdělávání.

Vyučujeme

• angličtinu
      • francouzštinu
      • němčinu
      • ruštinu

V našich kurzech se nesetkáte jen s jednou "zaručeně nejlepší" metodou. Naši lektoři připravují výuku vždy tak, aby co nejvíce vyhovovala studentům a aby efektivně vedla k cíli, který si společně pro daný kurz vytýčili. Stejně tak jsou voleny studijní materiály a učebnice. Naším zájmem je, aby se studenti co nejvíce naučili a aby je to bavilo.

Ve skupinových kurzech se učí 3 - 6 studentů, tak je zachována co největší možná míra individuálního přístupu ke každému z nich. Malé skupiny studentů podporují přátelskou atmosféru, ve které se snadněji vstřebávají nové znalosti.

V individuálních kurzech je zpravidla jeden student a lektor, ale mohou to být i dvojice, například přátele, spolupracovníci, manželé, rodiče a děti. Výuku v individuálním kurzu připravuje lektor přímo na míru studentům podle jejich potřeb a časových možností. Individuální kurz nemá stanovený počet lekcí, trvá tak dlouho, jak student potřebuje a to od několika lekcí až po několik let.

V našich učebnách se snažíme vytvářet přátelskou a inspirativní náladu. K tomu přispívá také možnost občerstvení, které mají studenti v učebnách zdarma k dispozici, tak také výzdoba -- každý měsíc měníme výzdobu tak, aby byla aktuální, estetická a zároveň sloužila jako inspirace ve výuce (viz fotogalerie).

Do naší školy se budete těšit!