• AGENTURA POZNÁNÍ, s.r.o.

ŠKOLNÍ ŘÁD

1. Posluchači mají právo

- Na vzdělání podle vzdělávacího programu, pokud neporuší podmínky stanovené v přihlášce

- Na ochranu osobních údajů v souladu se zákonnými normami

- Na nerušenou a plynulou výuku, z toho důvodu je nutno, aby do výuky docházeli pravidelně, včas, připraveni a nerušili ostatní (mobily a podobně)

- Na vydání Osvědčení v souladu s podmínkami stanovenými v přihlášce, pokud jejich absence nepřesáhne 20%.

2. Posluchači mají povinnost

- Dodržovat školní řád a předpisy o ochraně zdraví, bezpečnosti a hygienu práce

- Nepoškozovat majetek AGENTURY POZNÁNÍ, s.r.o., a kolegů, v případě škody jsou povinni ji nahradit

- Oznámit škole údaje nezbytné pro průběh vzdělávání a bezpečnost a změny v těchto údajích

3. Lektor

- Otevírá učebnu tak, aby výuka mohla být zahájena včas, a opouští učebnu jako poslední

- Než zahájí výuku, zkontroluje stav učebny a jakékoli poškození majetku oznámí vedení AGENTURY POZNÁNÍ, s.r.o.

- Osobně zaznamenává do třídní knihy číslo a obsah vyučovací hodiny a nepřítomnost posluchačů

- Po ukončení poslední hodiny zkontroluje, zda jsou všechna okna dobře uzavřena a zda stav učebny odpovídá bezpečnostním předpisům tak, aby po jejím opuštění nedošlo k požáru či jiné nehodě.

4. Vyučování začíná v termínu stanoveném vedením AGENTURY POZNÁNÍ, s.r.o., v souladu s podmínkami uvedenými na přihlášce.

5. Posluchači a lektoři mají povinnost řídit se Provozním řádem budovy, který je uložen v učebně.

6. Tento školní řád je platný od jeho zveřejnění a je ode dne jeho účinnosti závazný pro všechny lektory a posluchače.

V Kopřivnici dne 1. 9. 2013                                                                                         Ing. Petra Plevová, jednatel